Ikgadējās informācijas dienas lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem: PDF Drukāt
Pirmdiena, 14 marts 2016 21:31

30. martā plkst. 10:00 Neretā, Neretas kultūras namā;
31. martā plkst. 10:00 Sproģos, Sproģu saieta namā.

 

Dienas kārtībā:

Tikšanās ar Lauku atbalsta dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Lauku konsultācijas centra, Aizkraukles partnerības pārstāvjiem.

 

Aicināti visi interesenti iepazīties ar jaunāko informāciju, kuru sniedz minēto dienestu pārstāvji.

Būs iespēja griezties pie Lauku atbalsta dienesta pārstāvjiem, kuri palīdzēs aizpildīt elektroniski platību maksājumu pieteikumus.

 

Minētā dienesta pārstāvji klientus pieņems:
Neretas kultūras nama mazajā zālē 5.05. no plkst. 10:30 – 15:00
Pilskalnes pagasta pārvaldes zālē 5.05. no plkst. 11:00 – 15:00
Mazzalves pagasta pārvaldes zālē 10.05. no plkst. 10:30 – 15:00

 
Izstāde "Dāvanu saiņošanas māksla un..." PDF Drukāt
Pirmdiena, 14 marts 2016 21:28

 
Starpnovadu Skolēnu pētniecisko darbu konference mūsu novada skolā – Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā PDF Drukāt
Svētdiena, 13 marts 2016 21:30

            Paralēli ierastajam un nopietnajam mācību darbam, katru gadu 11. klases skolēniem jāizstrādā zinātniski pētnieciskais darbs kādā no zinātnes nozarēm. Arī šogad, 26. februārī, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā pulcējās Aizkraukles sadarbības novadu skolas – Aizkraukles novada ģimnāzijas, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas un mājinieki – Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni, lai aizstāvētu un prezentētu kompetentai žūrijai savu izstrādāto darbu.

Lasīt tālāk...
 
Mazzalves florbolisti uzvar PDF Drukāt
Svētdiena, 13 marts 2016 21:28

Mazzalvē pēdējos gados florbols ir īpašā cieņā. Un ir arī sasniegti augsti rezultāti – aizvadītajos gados mazzalvieši izcīnīja Latvijā 2.vietu savā grupā. Šogad florbolistu komandas sastāvs ir mainījies, bet spēles azarts nav mazinājies.

4.martā Vallē notika Vecumnieku novada domes sporta skolas organizētās sporta spēles florbolā. Sacensībās piedalījās 6 skolu - Misas, Skaistkalnes, Valles, Vecumnieku vidusskolu un Stelpes un Mazzalves pamatskolu - komandas. Mazzalves pamatskolas komandā startēja 7.klases skolēni Edvards Guoģis, Dāvids Laumanis, 6.klases skolēni Reinis Zariņš, Alens Tomass Griškevičs, Ervīns Ūzans, 4.klases skolēni Niks Linmeijers un Mareks Dobrovoļskis. Komandu pavadīja pagājušo gadu florbola komandas spēlētājs Rolands Rubins. Viņš veica palīgtrenera pienākumus. Un sekmīgi! Mazzalvieši 6 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu! Apsveicam!

Žanna Miezīte

 
Aizkraukles rajona partnerība organizē seminārus PDF Drukāt
Trešdiena, 09 marts 2016 11:17

 

  Aizkraukles rajona partnerība organizē

SEMINĀRUS

Par Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju (SVVA) un projektu iespējām

 ELFLA LEADER programmā.

 

SVVA ieviešana Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā ( Aizkraukles novads, Jaunjelgavas novads, Neretas novads, Pļaviņu novads, Kokneses novads, Skrīveru novads un Vecumnieku novada – Kurmenes un Valles pagasti)

Mērķauditorija: sīkie un mazie uzņēmēji, mājražotāji,  pašvaldības pārstāvji, biedrības un nodibinājumi un citiem interesentiem, kurus interesē projektu iespējas.

No 12.aprīļa līdz 12.maijam (sekot līdzi informācijai datumi par dažām dienām var mainīties)  tiks izsludināts konkurss rīcībās:

1.       Uzņēmumu izveidošana un attīstība (nelauksaimnieciskajā uzņēmējdarbībā);

2.       Atbalsts sabiedriskajām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem;

3.       Publiskās infrastruktūras uzlabošana pakalpojumu pieejamībai.

Semināros - Ministru kabinetu noteikumi un pieteikuma veidlapas par projekta izstrādi.

Semināru norises laikus un vietas skatīt pielikumā.

 

 
LAD atgādina – līdz 1.aprīlim jāveic lauku bloku un ainavu elementu precizēšana PDF Drukāt
Ceturtdiena, 03 marts 2016 22:35

Lauku bloku precizēšana ir jāveic, ja LAD lauku bloku kartē zemei, kuru lauksaimnieks apstrādā:

  • nav uzrādīts lauku bloks;
  • situācija LAD lauku bloku kartē un dabā atšķiras, piemēram, dabā ir izrakts dīķis, uzcelta ēka, izcirsti krūmi un sakopta platība;
  • ja apsaimniekotā platība šobrīd ir labā lauksaimniecības un vides stāvoklī, bet tā līdz šim nav iekļauta LAD lauku blokos.

Ainavu elementi ir viens no veidiem, kā nodrošināt zaļināšanas prasību izpildi. Ainavu elementu (dīķu un koku, krūmu grupas) precizēšanas pieprasījums jāiesniedz LAD, ja kadastrā Lauku reģistra ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā, kurā LAD ir izveidojis ainavu elementu slāni ar iekļautiem dīķiem un koku, krūmu grupām:

  • nav norādīts dabā esošs ainavu elements (dīķis vai koku, krūmu grupa);
  • ir norādīts neatbilstoša lieluma vai izvietojuma ainavu elements.

Jautājumu un neskaidrību gadījumos jāsazinās ar LAD, nosūtot e-pastu: eps@lad.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67027843 vai 27876161.

 
Gada ienākumu deklarācijas var iesniegt arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros PDF Drukāt
Ceturtdiena, 03 marts 2016 22:33

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka 1.martā ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana par 2015. gadā gūtajiem ienākumiem. Lai padarīt šo procesu iespējami raitāku un ērtāku, lūdzam ņemt vērā, ka Gada ienākumu deklarācijas gan elektroniski, gan papīra veidā šogad var iesniegt ne tikai VID klientu apkalpošanas centros, bet arī nu jau 66 Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (turpmāk - VPVKAC) visā Latvijā.

Lasīt tālāk...
 
Latvijas Mednieku apmācību centrs rīko kursus PDF Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 08:49

Lai nodrošinātu novada ļaudīm iespēju  iziet mednieku kursus pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, lūgums  publicēt Jūsu novada laikrakstā  un mājas lapā  sekojošo informāciju par mūsu piedāvājumu:

 

"Latvijas Mednieku apmācību centrs"

 organizē kvalitatīvus kursus mednieka un medību vadītāja

 apliecības iegūšanai Neretā vai Jēkabpilī.

Pieteikties pa tālr. https://mail.inbox.lv/assets/mail/img/spacer.gif29282027 vai www.lmac.lv

 

Valdes locekle Lita Pakalna-Ozola, tālr. 29282027

 
Izsole PDF Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 08:47

Privatizācijas aģentūra pārdod atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli valsts dzīvokļa īpašumu Nr. 2 “Vilkupes”, Zalves pagastā, Neretas novadā, kadastra Nr. 3296 900 0049 – sākumcena EUR 300.00, nodrošinājums EUR 30.00, izsole 07.04.2016. plkst. 11-30, pieteikšanās termiņš līdz 24.03.2016. plkst. 14-00.

Pirmpirkuma tiesīgo personu nav. Izsole notiek Privatizācijas aģentūrā, K.Valdemāra ielā 31, Rīgā. Nodrošinājums jāiemaksā līdz pieteikuma iesniegšanai. Izsoles noteikumi pieejami www.pa.gov.lv/izsoles. Pirkuma apmaksa: tūlītēja samaksa vai nomaksa līdz 5 gadiem. Informācija par apskati – 67021348, 67021374.

 
VID “E-busiņā” palīdzēs apgūt VID e-pakalpojumus un iesniegt Gada ienākumu deklarāciju PDF Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 08:43

Turpinot pilnveidot klientu apkalpošanu un veicināt VID elektronisko pakalpojumu izmantošanu, sākot no šī gada marta tūri pa Latvijas pašvaldībām uzsācis Valsts ieņēmumu dienesta “E-busiņš”. Tajā VID klientu apkalpošanas centru darbinieki noteiktā laikā un vietā tiksies ar nodokļu maksātājiem, lai popularizētu VID elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) pieejamos pakalpojumus, tajā skaitā - Gada ienākuma deklarācijas iesniegšanu. Precīza informācija par “E-busiņa” ierašanās laiku un vietu pirms tam tiks izvietota attiecīgajā pašvaldībā.

 

VID “E-busiņš” dosies uz dažādām vairākām Latvijas pašvaldībām, lai to iedzīvotāji noteiktā laikā un vietā, apmeklējot “E-busiņu”, varētu iepazīties ar pieejamajiem VID e-pakalpojumiem un kopā ar VID klientu apkalpošanas speciālistu palīdzību elektroniski iesniegt Gada ienākumu deklarāciju.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

6 lapa no 134

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
P8130872.JPG