1. martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana PDF Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 08:40

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka šī gada 1.martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. VID aicina ikvienu nodokļu maksātāju iesniegt deklarāciju elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), jo tas ir daudz ērtāk, ātrāk un vienkāršāk!

Lasīt tālāk...
 
Seminārs "Viss par kartupeļiem" PDF Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 08:37

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Aizkraukles nodaļa rīko izglītojošu semināru – par galda un pārstrādes kartupeļu audzēšanas tehnoloģijām, produkcijas realizācijas iespējām Latvijā.

 

Seminārs notiks 16.03. – 17.03.2016, sākums plkst. 10:00 Lāčplēša iela 2a, Aizkraukles KB, Aizkraukle.

 

Par dalību seminārā pieteikties – Valentīnai 26158775

 
“Pārnovadu uzņēmēju diena 2016” Aizkrauklē PDF Drukāt
Ceturtdiena, 25 februāris 2016 21:50

Attachments:
Download this file (pieteikums_gadatirgum.docx)Pieteikuma anketa13 Kb
 
Galda spēles Ērberģē PDF Drukāt
Ceturtdiena, 25 februāris 2016 21:46

20. februārī, rīta pusē, Ērberģes sporta hallē gan mazi, gan lieli tika aicināti uz galda tenisa un dambretes turnīru. Interesentu pulciņš bija krietns, dalībnieki bija no Ērberģes, Neretas, Jaunjelgavas un Mēmeles, kuri izvēlējās piedalīties vienā vai abos turnīros.

Pēc dalībnieku reģistrācijas, turnīru atklāja Mazzalves pagasta sporta pasākumu organizators Gundars Ziemelis. Katram dalībniekam tika izstāstīti spēļu noteikumi. Novēlot visiem patīkami pavadīt laiku, turnīrs varēja sākties.

Lasīt tālāk...
 
Novada skolās runā par eiro PDF Drukāt
Ceturtdiena, 25 februāris 2016 21:33

Mazzalves pamatskolā un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā Latvijas Bankas un Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas pārstāvji 3. – 6. klašu skolēniem vadīja interesantas, aizraujošas nodarbības, kuru mērķis bija informēt par eiro banknošu un monētu drošības pazīmēm un popularizēt spēli “Eiro skrējiens”. 

            9 līdz 12 gadu veci bērni (3. – 6. klases skolēni) spēlē vēl var piedalīties apmēram vienu mēnesi – līdz 25. februārim.

Lasīt tālāk...
 
Noslēdzam “Bērnu žūriju – 2015” Mazzalves pamatskolā PDF Drukāt
Ceturtdiena, 25 februāris 2016 21:22

Janvāra beigās Mazzalves pamatskolas bibliotēkas lasītāji noslēdza  ikgadējo LNB rīkotās ,”Bērnu žūrijas – 1015” ciklu, individuāli nobalsojot par izlasītajām grāmatām.

Dažādu iemeslu dēļ skolēni – eksperti pusgada laikā  nevar izlasīt visas savam vecumposmam domātās grāmatas, tāpēc  atkarībā no paveiktā darba 27 žūrijas edalībnieki saņēma 1. – 3. pakāpes Pateicības rakstus un dāvaniņas – atstarotājus. Tā kā vecumposma 7+ lasītājiem grāmatiņas parasti ir krāsainākas un plānākas, tad izlasīt visas piecas viņiem nav tik grūts uzdevums, kā tas ir pusaudžiem. Tādēļ arī 1. pakāpes pateicību un dāvanā grāmatiņu saņēma jaunāko klašu skolēni: Ernestīne Baltace, Sabīne Drevinska (1. kl.), Ingars Jalavčuks (2. kl.),  Viktorija Baltace (3. kl.), Krista Kristiāna Vaičulena un Mareks Dobrovoļskis (4. kl.). Viņi arī ir vieni no čaklākajem bibliotēkas apmeklētājiem un  grāmatu lasītājiem ikdienā.

Lasīt tālāk...
 
Neretas Sociālās aprūpes centrs saņem apjomīgu dāvanu no Francijas PDF Drukāt
Pirmdiena, 22 februāris 2016 21:18

APSKATĪT VIDEO>

"Ierasts, ka sociālajos aprūpes centros dzīves apstākļ nav no tiem modernākajiem un labākajiem, lai gan pēdējā laikā valsts, pašvaldības un dažādas labdarības iestādes dara visu lai dzīve šajās iestādēs uzlabotos. Pateicoties kādai labdarības iestādei Francijā, Neretas sociālās aprūpes centrs ir saņēmis iespaidīgu un apjomīgu dāvanu. Raidījums par aktuālajiem notikumiem Latvijas novados “Pieci Novadi Latvijā” katru darba dienu 7:30

Avots: RīgaTV 24"

tvnet.lv

 
“Gada balvu medicīnā 2015” saņem mūsu novada ārsta palīgs PDF Drukāt
Pirmdiena, 22 februāris 2016 21:14

“Gada balvas medicīnā” pasniegšanas ceremoniju organizē Latvijas Ārstu biedrība. Šī tradīcija aizsākta 2008. gada 14. martā Latvijas Dailes teātrī ar mērķi godināt mediķus par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, par darbu, kuru raksturo pasākuma moto “Dodot gaismu, sadegu.” Ikvienam pacientam ir iespēja pateikt paldies savai ārstniecības personai – ārstam, zobārstam, ārsta palīgam, vecmātei, farmaceitam, funkcionālajam speciālistam, izvirzot viņu kā potenciālo balvas saņēmēju.

Lasīt tālāk...
 
Neretas novada tūrisma organizatori tūrisma izstādē “Balttour 2016” PDF Drukāt
Pirmdiena, 22 februāris 2016 21:08

No 5. līdz 7. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala, notika ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2016”. Neretas novada tūrisma organizatori – Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja “Riekstiņi “ vadītāja Ilze Līduma un Ērberģes muižas pārstāvji Zilā dāma (Žanna Miezīte) un barons Hāns (Elmārs Vectirāns) izstādē startēja kopējā Zemgales stendā, izceļot “Sēlijas pudura” aktuālos tūrisma produktus. Zemgales kopējā stenda dizainā arī šogad valdīja Zemgales dižkoka tēma.

Lasīt tālāk...
 
Izsludināta pieteikšanās dziedāšanas konkursam “Dziesmu virpulis” PDF Drukāt
Pirmdiena, 15 februāris 2016 10:04

Neretas novada pašvaldība sadarbībā ar Neretas kultūras namu izsludina pieteikšanos uz otro dziedāšanas konkursu “Dziesmu virpulis.” Arī šogad konkursa mērķis ir nemainīgs – radīt iespēju dažāda vecuma dalībniekiem apliecināt sevi un parādīt savu prasmi uzstāties publikas priekšā.

            Iepriekš dziedāšanas konkurss “Dziesmu virpulis” norisinājās 2014. gadā. Nu ar viena gada pārtraukumu, tas ir atgriezies, lai aicinātu ikvienu drosminieku nenobīdies, būt pārliecinātam un dziedāt.

Attachments:
Download this file (konkurss_nolikums.doc)Konkursa nolikums44 Kb
Download this file (pieteikuma_anketa.docx)Pieteikuma anketa12 Kb
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

7 lapa no 134

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
pupoli.JPG