Seminārs PDF Drukāt
Trešdiena, 17 februāris 2016 12:16

Tēma : Integrētās augu audzēšanas ieviešanas aktualitātes, mēslošanas līdzekļu lietošanas prasības, graudaugu, rapša un  lauka pupu slimības un kaitēkļi, to ierobežošana

 

Programma

Norises vieta: Spīdolas iela 2, Aizkraukles novada kultūras nams, Aizkraukle

Datums03.03.2016.

Lasīt tālāk...
 
Nekustamā īpašuma izsole PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:51

Neretas novada pašvaldība rīko  nekustamā īpašuma "Blakus Lapinskim” Zalves pagastā zemes gabala 4.7 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 32960060290 zemes nomas tiesību izsoli. Izsole notiks 2016. gada 9. martā plkst. 10.00 Zalves pagasta pārvaldes ēkā „Atpūtas”. 

Izsoles veids – mutiska izsole ar augšupejošu soli.  

Reģistrācijas nauda - EUR 10,00 (desmit euro 00 centi) un drošības nauda – EUR 10,00 (desmit euro 00 centi), kas jāieskaita Neretas novada pašvaldības kontā Nr. LV64HABA0551025939090, AS "SWEDBANK". 

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties elektroniski Neretas novada pašvaldības interneta mājas lapā -www.neretasnovads.lv kā arī Zalves pagasta pārvaldē, ”Atpūtas”, Zalve, Neretas novads, darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst.15.00.

Attachments:
Download this file (Izsoles_noteikumi_2.doc)Izsoles noteikumi62 Kb
 
Nekustamā īpašuma izsole PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:47

Neretas novada pašvaldība rīko  nekustamā īpašuma Zalves pagastā zemes gabala 6.09 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 32960060203 zemes nomas tiesību izsoli. Izsole notiks 2016. gada 9.martā plkst. 10.00 Zalves pagasta pārvaldes ēkā „Atpūtas”. 

Izsoles veids – mutiska izsole ar augšupejošu soli. 

Reģistrācijas nauda - EUR 10,00 (desmit euro 00 centi) un drošības nauda- EUR 10,00 (desmit euro 00 centi), kas jāieskaita Neretas novada pašvaldības kontā Nr. LV64HABA0551025939090, AS "SWEDBANK". 

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties elektroniski Neretas novada pašvaldības interneta mājas lapā - www.neretasnovads.lv kā arī Zalves pagasta pārvaldē, ”Atpūtas”, Zalve, Neretas novads, darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst.15.00.

Attachments:
Download this file (Izsoles_noteikumi.doc)Izsoles noteikumi62 Kb
 
Labie darbi 116. Neretas mazpulkā PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:44

Latvijas Mazpulku padome 2016. gadā rosina mazpulcēnus labos darbus veikt katru mēnesi, kaut arī tie būtu pavisam nelieli, sīciņi. No mazajiem labajiem darbiem izaug liela labestība, palīdzība, kļūstam labāki visi. Tādēļ mēs savā mazpulkā februāri nosaucām par Sirsnīgo Sirsniņu mēnesi. 

Februārī ir Valentīndiena, ko tagad svinam plaši jo plaši. Tā ir visu mīlētāju diena. Taču, ko darīt tiem, kuriem sāp, ir grūti un nav neviena tuvinieka, kurš spētu viņu aprūpēt. Vai tad mīlestību nevajag pilnīgi visiem? Ne vienmēr tai jābūt Valentīndienas izpratnē. Bet prieku, prieku mēs taču varam dot no sirds!

Lasīt tālāk...
 
Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa iespējama arī portālā www.latvija.lv PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:42

            Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv ir pieejams e-pakalpojums “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē.” E-pakalpojums iedzīvotājiem sniedz iespēju apmaksāt viņu īpašumā esoša nekustamā īpašuma nodokli, izmantojot Latvijas komercbanku tiešsaistes pakalpojumus – internetbanku.

            E-pakalpojums “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” nodrošina arī vairākas papildus iespējas: apmaksāt nodokli par citai personai piederošu īpašumu, maksājuma uzdevumu lejupielādēt PDF datnes formātā un, nepārtraucot e-pakalpojuma izpildi, izveidot sev atgādinājumus ar brīvi ievadāmu tekstu, piemēram, par turpmākajiem nodokļu maksājumiem.

            Saite uz e-pakalpojumu “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” portālā www.latvija.lvhttps://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP57/Apraksts

 
Norisināsies pirmsskolas radošās pašizpausmes konkurss “Talantiņš” PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:35

Jau ceturto gadu pēc kārtas Neretas novada pašvaldība sadarbībā ar Neretas kultūras namu organizē pirmsskolas radošās pašizpausmes konkursu “Talantiņš.” Konkursā aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni, kuri vēlas parādīt savus talantus un spējas izteiksmīgā runā, dziedāšanā, dejošanā un citos talantos.

            Pamatojoties uz to, ka konkurss gadu no gada pulcē lielu skaitu dalībnieku, šogad tas norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta, kura notiks novada izglītības iestādēs, katrā grupā ( 3 – 4 gadi un 5 – 6 gadi) skolas vadība, skolotāji, vērojot bērnu priekšnesumus, izvērtēs, kuri 4 dalībnieki tiks izvirzīti 2. kārtai. 2. kārtā norisināsies šī gada 5. aprīlī plkst. 10.00 Neretas kultūras namā.

            Katru gadu, organizējot konkursu “Talantiņš”, bērniem ir iespēja attīstīt savus talantus, prasmes, radoši izpausties, pārvarēt bailes un uzdrīkstēties pierādīt sevi. Bērniem, vecākiem un skolotājiem priekšā vēl liels darbs – sagatavot priekšnesumus un piedomāt pie skatuviskā tēla. Veiksmi dalībniekiem!

 

Agnese Rutka

Lasīt tālāk...
 
Skolotāji izglītojas PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:39

Mazzalves pamatskolas skolotāji bieži dažādās mācību ekskursijās ved savus audzēkņus. Šoreiz, 6. februārī, Mazzalves pamatskolas skolotāju kolektīvs devās uz Rīgu, lai apskatītu Latvijas Universitātes dabaszinātņu akadēmisko centru un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Dabaszinātņu centrā skolotāji ķīmijas fakultātes profesora Jāzepa Logina pavadībā gan iepazinās ar auditoriju iekārtojumu, gan pabija laboratorijās (arī jaunveidojamajās bioloģijas fakultātes siltumnīcās), gan apskatīja pasniedzēju kabinetus, izbaudīja studentiem paredzētās atpūtas vietas, izstaigāja moderno bibliotēku un baudīja studentu pusdienas dabaszinātņu centrā. Mazzalvieši vienojās, ka ķīmijas fakultāti apmeklēs vēlreiz kopā ar skolēniem, lai ieinteresētu skolēnus par dabazinātnēm, jo profesors J. Logins apsolīja veikt ar skolēniem arī dažādus ķīmijas  eksperimentus (ķīmijas fakultātē sestdienās darbojas jauno ķīmiķu skola).

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā gida pavadībā mazzalvieši izstaigāja visus stāvus, paši skaļi uzgavilēja uz skatuves Ziedoņa zālē, apskatīja Dainu skapi, seno grāmatu krātuvi, pabija karšu glabātuvē, apskatīja lasītavas.

Vakarā skolotāji Dailes teātrī noskatījās izrādi “Reāli sliktie puiši”.

 

Žanna Miezīte 

 
Lauksaimniecības konsultanti tiekas Ilūkstē PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:34

Šī gada 29. janvārī Neretas novada lauksaimniecības konsultanti devās uz Ilūksti, lai, īpaši organizētā sanāksmē, tiktos ar citiem Sēlijas novadu apvienības lauksaimniecības konsultantiem un zemnieku saimniecību pārstāvjiem.

Kā viens no galvenajiem sanāksmes mērķiem bija veicināt Sēlijas novadu lauksaimnieku tiesības un iespējamo problēmu risināšanu augstākā līmenī, tas ir aizstāvēt lauksaimniecības nozares un pašu zemnieku intereses valsts līmenī.

Sarunu laikā izkristalizējās fakts, ka, dibinot vien Sēlijas lauksaimnieku apvienību, varētu būt par maz, lai savas intereses aizstāvētu plašākā mērogā. Līdz ar to radās ideja, ka Sēlijas novadu pārstāvji varētu apvienoties jau ar esošajām Daugavpils un Jēkabpils lauksaimnieku apvienībām.

Iesaiste šādā lielākā apvienībā noteikti sniegtu vairāk iespēju realizēt idejas, cīnīties pret nepatīkamām reformām un iestāties par lauksaimnieku interesēm. Plānots, ka tālākie darbi būs pārrunu organizēšana ar Daugavpils un Jēkabpils lauksaimnieku apvienībām.  

 

Agnese Rutka

Foto: Madara Pavlovska

 
VUGD atgādina PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:29

 
Valsts akciju sabiedrība “Privatizācijas aģentūra” informē PDF Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 23:11

            Privatizācijas aģentūra pārdod atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli valsts dzīvokļa īpašumu Nr.1 “Vērtūži 2”, Zalves pagastā, Neretas novadā, kadastra Nr.3296 900 0047 – sākumcena EUR 460.00, nodrošinājums EUR 46.00, izsole 11.03.2016. plkst. 12-00.

            Pirmpirkuma tiesīgo personu nav. Pieteikšanās termiņš līdz 25.02.2016. plkst. 16-00. Izsoles notiek Privatizācijas aģentūrā, K.Valdemāra ielā 31, Rīgā. Nodrošinājums jāiemaksā līdz pieteikuma iesniegšanai. Izsoles noteikumi pieejami www.pa.gov.lv/izsoles. Pirkuma apmaksa: tūlītēja samaksa vai nomaksa līdz 5 gadiem. Informācija par apskati – 67021348, 67021374.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

9 lapa no 134

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
0DSC_2427.jpg