Pieteikties platību maksājumiem šogad varēs tikai elektroniski. Lauksaimniekiem jābūt EPS lietotājiem PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:09
Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka, sākot ar šo gadu, pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS). 
Lai varētu lietot minēto sistēmu un iesniegt tajā iesniegumu, lauksaimniekiem jānoslēdz līgums par LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmas pakalpojumu izmantošanu. LAD aicina visus lauksaimniekus, kuri vēl nav kļuvuši par EPS lietotājiem līdz šim, noslēgt lietotāja līgumu tuvākajā laikā, lai pavasarī savlaicīgi varētu sākt lietot EPS un iesniegt iesniegumu maksājumu saņemšanai. Līguma forma ir pieejama gan elektroniski LAD mājaslapā www.lad.gov.lv izvēlnē “Kā kļūt par EPS lietotāju”, gan arī jebkurā LAD klientu apkalpošanas centrā. Aizpildītu līgumu var iesniegt gan personīgi LAD klientu centros, gan elektroniski, izmantojot elektronisko parakstu. 
Lasīt tālāk...
 
UZAICINĀJUMS PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:13

            Pamatojoties uz Atkrituma apsaimniekošanas likuma 16. pantu sadzīves atkritumu radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu un pašvaldības izdotos saistošos noteikumus, noslēdzot līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar atkritumu apsaimniekotāju, kurš ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar pašvaldību, kā arī sedz visas izmaksas, kas saistītas ar radīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:41
Lektora slimības dēļ, seminārs nenotiks!
 
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Aizkraukles nodaļa rīko izglītojošu semināru – par galda un pārstrādes kartupeļu audzēšanas tehnoloģijām, produkcijas realizācijas iespējām Latvijā.
 
Seminārs notiks 16.02. – 17.02.2016, sākums plkst. 10:00 Lāčplēša iela 2a, Aizkraukles KB, Aizkraukle.
 
Par dalību seminārā pieteikties – Valentīnai 26158775
 
Mazzalvieši sekmīgi piedalās Meža olimpiādē PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:28

Mazzalves pamatskola jau vairākus gadus skolotājas Andas Freimanes mudināta iesaistās Mammasdabas  pasākumos, Meža meistarklasē un citās ar meža izzināšanu saistītās aktivitātēs. Ar katru gadu aizvien vairāk stundu dabā! – tas nu ir droši zināms! Šajā gadā mācību stundas par mežu ārpus klašu telpām vadījuši vairāk nekā 400 pedagogi 140 mācību iestādēs visā Latvijā. Arī Mazzalvē.

Žūrija ir izvērtējusi visus iesniegtos darbus un otrajai Meža olimpiādes kārtai izvirzījusi arī Mazzalves pamatskolas skolotājas Silvijas Lisovskas darbu.

Lasīt tālāk...
 
Mācās veselīgu dzīvesveidu PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:22

22. janvārī Agita Sirsniņa un Maija Vectirāne “Ērberģietes” aicināja uz ikmēneša tikšanos, lai kopā mācītos un nostiprinātu veselīga dzīvesveida ieradumus. Svarīgs ir dienas režīms, veselīgs miegs, bet, nenoliedzami, arī fiziskās aktivitātes. Fizioterapeite Kristīne Sermule kopā ar pasākuma dalībniecēm izvingroja ieteicamo vingrojumu kompleksu cilvēkiem, kuriem darbs saistīts ar ilgstošu sēdēšanu, un aicināja visas pasākuma dalībnieces ik ceturtdienu satikties un kopā kārtīgi izvingrot nedēļas nogurumu.

Lasīt tālāk...
 
Iegūst autovadītāju tiesības PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:15

Jau no 1999.gada Mazzalves pamatskolas telpās regulāri vairākas reizes gadā tiek organizēti B kategorijas autovadītāju kursi. Pagājušā gada decembrī B kategorijas autovadītāju kursos iesaistījās 10 mazzalvieši. Kursus vada SIA Vāvere.J. darbinieki. Par instruktora Raimonda Mihņeviča vadītajām nodarbībām ir tikai pozitīvas atsauksmes – kursanti uzsver viņa humora izjūtu, atmiņā paliekošu ceļu satiksmes situāciju analīzi. Janvārī kursu teorētiskās nodarbības beidzās, nu tikai jāattīsta braukšanas prasmes un jādodas kārtot autovadītāja tiesību iegūšanas pārbaudījumus. Lai veicas!

Pavasarī Mazzalvē atkal tiks komplektēta autovadītāju sagatavošanas grupa.

 

Žanna Miezīte

 
Skolēni svaigus augļus un dārzeņus saņems ilgāk nekā plānots PDF Drukāt
Piektdiena, 05 februāris 2016 09:14

Programmas „Skolas auglis” ietvaros 2015./2016.mācību gadā Latvijas skolās kopš 2015.gada 2.novembra skolēni trīs reizes nedēļā saņem svaigus augļus un dārzeņus bez maksas.

Plānotais augļu un dārzeņu izdales periods bija noteikts līdz 2016.gada 5.februārim, taču ņemot vērā 2015./2016.mācību gadā programmā “Skolas auglis” iesaistīto izglītības iestāžu un izglītojamo skaitu, ir pieņemts lēmums pagarināt produktu izdales periodu.

Produktu izdales periods 2015./2016.mācību gadā tiek pagarināts līdz 2016.gada 26.februārim (ieskaitot).

Lasīt tālāk...
 
Neretas sociālās aprūpes centrs saņem ikdienai tik ļoti nepieciešamās lietas PDF Drukāt
Ceturtdiena, 04 februāris 2016 22:17

Gultas, matrači, galdi, krēsli, apģērbs un daudz dažādu citu vērtīgu un ikdienai nepieciešamu mantu 27. janvārī saņēma Neretas sociālās aprūpes centrs. Jau rītā pusē Latvijā no Francijas bija ieradusies smagā automašīna. Tā kā sociālā aprūpes centrā brīvu telpu, lai izkrautu mantas, nebija, tad nācās rast citus risinājumus.  Pateicoties vietējo uzņēmēju palīdzībai, visa piegādātā krava tika izkrauta angārā. Sociālā aprūpes centra vadītāja Ina Riekstiņa skaidro, ka visas piegādātas mantas pamazām tiks pārvestas uz aprūpes centru, nomainot nolietojušās mēbeles uz krietni vien labākām. Tāpat sūtījumā bija daudz apģērba, tos, sadarbojoties ar pašvaldības sociālo dienestu, sašķiros un izdalīs ne tikai sociālā aprūpes centra iemītniekiem, bet arī maznodrošinātajām un trūcīgajām novada ģimenēm.

Lasīt tālāk...
 
“Sēlijas kausa” izcīņa PDF Drukāt
Ceturtdiena, 04 februāris 2016 22:00

Tradicionāli, jau 14. gadu, Sēlijas sporta bāzēs Neretā, Mazzalvē, Aknīstē un Viesītē 30. janvārī notika starptautiskas senioru sacensības volejbolā “Sēlijas kauss 2016”. Kā jau ierasts uz “Sēlijas kausu” ieradās meistarīgākās volejbolistu komandas no Sēlijas, Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes,  Rīgas un Lietuvas Rokišķiem. Diemžēl sporta bāzes Sēlijā pagaidām vēl nav tik grandiozas, lai varētu uzņemt visas komandas, kuras vēlējās spēlēt šajā kausa izcīņā. Kopumā šogad par “Sēlijas kausu” cīnījās 25 komandas četrās vecuma grupās.

Lasīt tālāk...
 
Barikādēm 25 gadi PDF Drukāt
Ceturtdiena, 04 februāris 2016 21:51

Šogad visā Latvijā ar dažādiem pasākumiem atzīmē 1991. gada janvāra barikādes. Šie 25 gadus senie notikumi ir apliecinājums, ka ne uz brīdi Latvijas iedzīvotājs nešaubījās par savas valsts aizstāvību, par savas valsts patriotismu un dzimtenes mīlestību.

            Tradicionāli Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas pagalmā skolēni, pedagogi, skolas darbinieki un citi interesenti ierodas, lai iekurinātu ugunskuru un pieminētu barikāžu dienas notikumus, dalītos atmiņu stāstījumos un dziedātu pacilājošas un Latvijas tautai nozīmīgas dziesmas.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

10 lapa no 134

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
SDC12920.JPG