Deju kolektīvi piedalās koncertā – sadancī Aizkrauklē
Svētdiena, 03 aprīlis 2016 18:56

31. martā Aizkraukles kultūras namā notika koncerts – sadancis Aizkraukles – Skrīveru – Jaunjelgavas un Neretas novadu pamatskolas skolēnu deju kolektīviem, kurā mūsu novadu pārstāvēja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 1. – 4. klašu deju kolektīvs un 5. – 8. klašu deju kolektīvs, kurus vada Inita Kalniņa un Mazzalves pamatskolas 1. – 3. klašu deju  kolektīvs, kuru vada skolotāja Silvija Ivanova.

Bērniem bija iespēja redzēt citus deju kolektīvus (sadancī piedalījās trīspadsmit 1. – 4. klašu deju kolektīvi no Aizkraukles pilsētas sākumskolas, Aizkraukles pagasta sākumskolas, Daudzeses pamatskolas, Seces pamatskolas, Jaunjelgavas vidusskolas, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Mazzalves pamatskolas un pieci 3. – 6. klašu un 5. – 8. klašu deju kolektīvi no Skrīveriem, Aizkraukles, Jaunjelgavas un Neretas), vērtēt, salīdzināt… Skatītājiem bija iespēja priecāties par košajiem tērpiem, raito dejas soli un interesantajām deju horeogrāfijām. Dejotājus vērtēja žūrijas komisija.

Pēc koncerta kolektīvu vadītāji sanāksmē analizēja deju kolektīvu sniegumu. Paldies par ieguldīto darbu skolotājām Initai Kalniņai un Silvijai Ivanovai!

Neretas novada deju kolektīvi piedalīsies arī starpnovadu dziesmu un deju svētkos Vīgantē 21. maijā. Lai viņiem veicas!

Lai arī nedaudz noguruši pēc garās dienas, bērni jutās gandarīti.

 

Žanna Miezīte

 

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
pupoli.JPG