Noslēdzošais Ziemas čempionāta posms vieglatlētikā
Pirmdiena, 18 aprīlis 2016 21:54

Aprīļa sākumā Salaspilī norisinājās noslēdzošais Ziemas čempionāta posms vieglatlētikā. Mūsu novada sportisti piedalījās arī iepriekšējos čempionāta posmos, uzrādot atzīstamus un vērā ņemamus rezultātus –  iegūtas medaļas, uzstādīti personīgie un skolas rekordi. Salīdzinoši veiksmīgs bija arī šis pēdējais posms Salaspilī vesera disciplīnā.

Pavisam novadu pārstāvēja 9 sportisti vairākās vecuma grupās. Kā pirmās uz metieniem devās U-16 un U-18 grupas meitenes. Sasniegt godalgotu vietu U-16 grupā izdevās Ingai Berezovskai. Viņas mestais veseris aizlidoja 34,52 m un sniedza 3. vietu. Otrai šīs grupas sportistei tik veiksmīgi metieni neizdevās un Edīte Grigalovočina ierindojās 4. vietā. U-18 grupā Līga Gorbunova izcīnīja 3. vietu.

U-14 grupas meitenēm konkurence bija vissīvākā. Tieši tāpēc mūsu novada sportistēm ne visām izdevās iegūt medaļas. Tomēr rezultāti salīdzinoši labi. Danai Fedotovai 8. vieta, turklāt šīs bija viņas pirmās sacensības. Ancei Ziedānei 5. vieta un Liānai Rozei 4. vieta. Vislabāk veicās un veseri aizraidīja 40,20 m Līga Šarkune. Šīs rezultāts deva iespēju ierindoties augstajā 2. vietā.

Zēnu konkurencē U-14 grupā atzīstamu un vērā ņemamu rezultātu uzrādīja Nils Muraška, aizmetot veseri 37,93 m un izcīnot 2. vietu. Sportists ar savu rezultātu bija ļoti apmierināts, turklāt šajās sacensībās veseris bija 4 kg smags, līdz šim jaunais sportists meta 3 kg smagu veseri. U-18 grupā Mariss Balodis spēja sakoncentrēties metienam, kas vainagojās ar panākumiem un iegūto 3. vietu.   

Sacensībām noslēdzoties, sportisti devās mājās. Ziemas čempionāts ir beidzies, bet nu jau pavisam drīz sekos nākamās vieglatlētikas sacensībās, kurām sportisti regulāri un cītīgi gatavojas, apmeklējot treniņus pie skolotāja Zigurda Karoļa.

 

Agnese Rutka

Fotogalerija šeit!

 

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
SDC13179.JPG