Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa 2. posms Jaunjelgavā
Ceturtdiena, 21 aprīlis 2016 23:00

Otro gadu pēc kārtas, apvienojoties Sēlijas novadu apvienības pašvaldībām un Krustpils novada pašvaldībai, Sēlijas novados norisinās dažādas sportiskas un izglītojošas sacensības jauniešiem, stiprinot viņu fizisko sagatavotību un patriotismu uz savu dzimteni.

12. aprīlī Jaunjelgavā notika Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa 2. posms šaušanas disciplīnā ar pneimatisko šauteni. Atgādināšu, ka pagājušā gadā, sasummējot visus iegūtos punktus katrā posmā, ceļojošo kausu ieguva Viesītes novada jaunieši.

Šogad 1. posms norisinājās Viesītē – nakts orientēšanās sacensības. Diemžēl Neretas novads nebija. 2. posmā Jaunjelgavā komandu izdevās nokomplektēt. Tā sastāvā bija Elīna Seņkova, Edijs Seņkovs, Artūrs Zastupņēvičs un Mikus Saldovers. Pavisam piedalījās 6 komandas. Jēkabpils novads un Krustpils novads neieradās. Pirms sacensībām jauniešiem bija iespēja izjaukt un salikt ieročus. Ikviens noklausījās instruktāžu par drošu ieroču pielietošanu.

Mūsu novada jaunieši ieguva 4. vietu, aiz sevis atstājot Viesītes un Aknīstes novadus. 1. vietu izcīnīja mājinieki – Jaunjelgavas novads, 2. vietu Ilūkstes novads, 3. vietu Salas novads.

Nākamais posms paredzēts maijā Jēkabpils novadā. Sacensību norise un disciplīna vēl tiks precizēta.

Liels paldies jauniešiem – Mikum, Edijam, Elīnai un Artūram par neatteikšanos un dalību sacensībās!

 

Agnese Rutka

 

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
P8130981.JPG