Sports
Starptautiskajā turnīrā – sudrabs
Pirmdiena, 25 aprīlis 2016 20:45

            16. aprīlī ar vīriešu līgas fināspēlēm Rokišķos noslēdzās atklātais starpvalstu Rokišķu volejbola čempionāts, kurš ilga no 2015. gada oktobra līdz 2016. gada aprīlim. Čempionātā spēles notika  divās līgās – vīriešu un romantiskajā līgā, kurā obligāti laukumā spēles laikā bija jāspēlē diviem senioriem 40+, divām sievietēm un diviem jauniešiem. Neretas komandas piedalījās abās līgās un abas komandas demonstrēja skaistu, sakarīgu volejbolu. Romantiskajā līgā Neretas komandas volejbolisti Andris Grīnvalds, Jānis Plusniņš, Gundars Ziemelis, Kaspars Silavs, Mārtiņš Putnieks, Agate Riekstiņa, Dace Butenaite, Daira Silava un epizodiski arī Jānis Saulītis, Jānis Bojaruns, Aldis Muraško un Imants Silavs ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarētām spēlēm ar 1:2 (2:3; 3:0; 2:3) zaudēja komandai no Lietuvas “Rokiškio sūris”. Vīriešu līgā Neretas volejbolisti Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš, Denijs Grīnvalds, Valdis Kārtiņš, Viktors Kudrjašovs, Andris Grīnvalds, Jānis Plusniņš un epizodiski Gundars Ziemelis un Imants Silavs pusfinālā līdz divām uzvarētām spēlēm ar 2:1 (2:3, 3:0, 3:1) pārspēja komandu “Rokiškio sūris”. Spēlē par zelta medaļām Neretas volejbolisti tikās ar Lietuvas komandu “Panevežys”. Sīvā piecu setu cīņā ar 3:2 (26:28;25:21;25:21;21:25;15:9) uzvarēja “Paņevežys” komanda.

 

Imants Silavs

 
Oļģerta Šabanska noslēdzošais kauss volejbolā
Trešdiena, 20 aprīlis 2016 21:42

2016. gada pavasaris iezīmējās ar īpašu notikumu. Tieši šogad apritējuši 15 gadi kopš Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā notiek Oļģerta Šabanska kauss volejbolā. Divus gadus kauss nenotika, jo skolā bija remontdarbi. “Jau no 2001. gada ir iedibināts Oļģerta Šabanska kauss volejbolā. Sākotnējā doma bija, ka spēlēs piedalās seniori un skolas komandas, turpmākajos gados klāt pievienojās arī absolventu komandas,” sacensību klātesošos ar nelielu volejbola kausa vēsturi iepazīstināja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore Laima Grebska.

Lasīt tālāk...
 
Otrajā kārtā – trešā vieta
Trešdiena, 13 aprīlis 2016 21:50

Ar otro kārtu 10. aprīlī Daugavpilī noslēdzās Latvijas Jaunatnes čempionāta U-12 vecuma grupas meiteņu spēles volejbolā. Šajā grupā startē arī Aizkraules NSS meiteņu komanda, kuras sastāvā ir Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas meitenes Kitija Kuzņecova, Endija Kapele, Amanda Regute, Luīze Liepiņa, Alise Vaičulena, Rūta Leite, Elizabete Anna Sīpoliņa, Zita Tihonova un Viesītes vidusskolas 5. klases skolniece Sintija Caune. Pēc pirmās kārtas nevieksmīgām spēlēm Neretā, meitenes priecēja gan treneri, gan vecākus, demonstrējot ļoti skaistu, azartisku spēli. Meitenes pārteidza pretinieces ar labu spēli aizsardzībā un kombinācijām uzbrukumā, kas nesa punktus komandai. Tomēr dažbrīd pietrūka stabilitātes un pieredzes. Otro kārtu meitenes noslēdza tikai ar vienu zaudējumu 1:3 volejbola lielpilsētas Daugavpils meiteņu komandai. Ar rezultātu 3:1 Neretas meitenes uzvarēja Latvijas kausa finālisti – Preiļu meiteņu komandu, neizšķirti 2:2 nospēlēja ar spēcīgajām Līvānu un Madonas meiteņu komandām.

Paldies meitenēm par skaisto spēli, paldies visu meiteņu vecākiem, īpaši Amandas un Kitijas vecākiem, kuri vienmēr brauc līdz uz spēlēm atbalstīt komandu. Ar vecāku atbalstu un meiteņu centību cerēsim uz kopīgiem panākumiem!

 

Imants Silavs

 
Divkārtēji čempioni
Trešdiena, 13 aprīlis 2016 21:37

Ir noslēdzies Aizkraukles novada atklātais volejbola čempionāts vīriešu volejbola komandām. Šajā čempionātā piedalījās meistarīgākās volejbolistu komandas no Aizkraukles, Kokneses un Neretas novadiem. Pēc pirmās kārtas sacensībām, kuras noritēja pēc apļa sistēmas, izspēlēja ceturtdaļfināla, pusfināla un finālspēles. Neretas komanda, kurā spēlēja Valdis Kārtiņš, Jānis Kārtiņš, Jānis Usāns, Denijs Grīnvalds, Viktors Kudrjašovs, Edijs Sovetovs un Jurijs Naumovs, finālspēlē par Aizkraukles novada atklātā čempionāta kausu un zelta medaļām tikās ar Aizkraukles volejbolistiem. Spēle bija dramatiska, kurā komandas, zaudējot punktu, nākamajā izspēlē to atspēlēja, tā nedodot pretiniekam iespēju izrauties. Pēc zaudētā pirmā seta Neretas volejbolisti sakārtoja spēli aizsardzībā, kura sākas ar bloku, un  rezultatīvi noslēdza  uzbrukumu, kas arī sekmēja Neretas volejbolistu uzvaru ar 2:1 pār Aizkraukles spēcīgo komandu. Trešjā vietā ierindojās volejbolisti no Kokneses. Neretas komanda, kuras pamatā ir Pilskalnes volejbolisti, jau otro gadu pēc kārtas kļūst par Aizkaukles atklātā volejbola čempionāta uzvarētājiem!

Veiksmi visiem arī turpmākajās sacensībās klasiskajā volejbolā kā arī laukumos pludmalē, jo sezona jau pavisam drīz sāksies!

 

Imants Silavs

 
“Sēlijas kausa” izcīņa
Ceturtdiena, 04 februāris 2016 22:00

Tradicionāli, jau 14. gadu, Sēlijas sporta bāzēs Neretā, Mazzalvē, Aknīstē un Viesītē 30. janvārī notika starptautiskas senioru sacensības volejbolā “Sēlijas kauss 2016”. Kā jau ierasts uz “Sēlijas kausu” ieradās meistarīgākās volejbolistu komandas no Sēlijas, Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes,  Rīgas un Lietuvas Rokišķiem. Diemžēl sporta bāzes Sēlijā pagaidām vēl nav tik grandiozas, lai varētu uzņemt visas komandas, kuras vēlējās spēlēt šajā kausa izcīņā. Kopumā šogad par “Sēlijas kausu” cīnījās 25 komandas četrās vecuma grupās.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 22

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
0DSC_2427.jpg