Tūrisms
Nereta – rakstnieku novads
Otrdiena, 28 jūlijs 2015 18:55

25. jūlijā Neretas novadā viesojās Jēkabpils, Saukas, Viesītes un citu tuvāko novadu literatūras mīļotāji. Sēļu klubs bija saorganizējis mācību ekskursiju „Nereta – rakstnieku novads”. Katrs ekskursijas dalībnieks saņēma īpašu darba burtnīcu ar Neretas novada rakstnieku foto un nelieliem, pašu gidu stāstījuma laikā papildināmiem  aprakstiem. Novada apceļotāji vispirms kopā ar Zalves novadpētnieci Ilgu Ceru pabija Zalves muižā, uzzināja par Imanta Auziņa daiļradi, Zalves kapsētā nolika ziedus uz Jūlija Dievkociņa kapa un noklausījās Ilgas Ceras stāstījumu par Jūliju Dievkociņu. Tad ceļotāji apmeklēja Zalves vēstures istabu, kur nedaudz  iepazina Aijas  Silājas daiļradi.

Lasīt tālāk...
 
Tūrisma sezona sāksies 3. aprīlī
Otrdiena, 24 februāris 2015 11:04

Sniegs vēl klāj laukus, vaigus sārtina ziemeļvējš, bet cilvēku domas jau sajūt  pavasari. Gribas novilkt pasmagos mēteļus un ļauties Latvijas skaistuma izbaudīšanai.

 

Arī Ērberģes muižā par tūristiem sāk domāt šodien. Esam bijuši  starptautiskā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2015,” kura  notika 2015. gadā no 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, lai palepotos un aicinātu iegriezties mūsu pusē, jo šogad pagasts svinēs 550.

 

Neretas novada Ērberģes muižā ekskursanti iegriežas visu vasaras sezonu. Gan pa vienam, gan ar ģimenēm, gan arī kolektīvi. Patīkami, ja redzi, kāda ģimene  pastaigājas pa parku vai muižas apkārtni.

 

Arī šogad barons Hāns, Zilā dāma, baronese Marija, raganiņa un mūsu spīzmanīšas gaidīs visus, kuri vēlēsies  paviesoties mūsu pusē.

 

Izveidojām programmu, kura būtu interesanta gan mazajiem, gan lielajiem. Tā  tūristus piesaistīs, jo viņi varēs aktīvi piedalīsies dažādās aktivitātēs gan parkā, gan arī muižas kamīnzālē. Baudīs īpašu cienastu, kuru piedāvā tikai mūsu muižā.

 

Esam gandarīti, ka pirmā ekskursantu grupa pieteikusies jau 3. aprīlī, lai izbaudītu pavasara svaigumu mūsu pusē un priecātos par Lieldienu atnākšanu.

 

Silvija Lisovska

 
Tūrisma izstādē „Balttour – 2015” redzētais
Otrdiena, 10 februāris 2015 07:01

6. – 8. februārī Rīgā, Ķīpsalā, notika tūrisma izstāde „Balttour – 2015”. Šajā izstādē Neretas novada stends bija iekārtots kopējā Zemgales reģiona stendā Sēlijas pudurī. Tūristiem piedāvājām apmeklēt Neretas pusē apskatāmās vietas un novada lielākos pasākumus kopā ar Aknīstes, Viesītes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils un Salas novadu tūrisma organizatoriem.

 

Jau pagājušajā gadā Neretas novadam ir izveidots savs buklets ar kartēm un apskatāmajiem objektiem. Esam iekļauti arī kopējā Sēlijas novada bukletā. Īpaši vēl sevi reklamēja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs „Riekstiņi” un Ērberģes muiža, kuriem reklāmas bukleti izdoti šogad.

 

Lasīt tālāk...
 
Gatavojoties tūrisma izstādei „Balttour-2015”
Piektdiena, 30 janvāris 2015 10:33

Īpaši 2015. gada Balttour izstādei ar tūrismu saistītie  Neretas novada ļaudis kopā ar Viesītes, Ilūkstes Jaunjelgavas, Salas, Aknīstes un Jēkabpils novadu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem sagatavojuši daudz iespēju un pamudinājumu izstādes apmeklētājiem, lai šī gada tūrisma sezonā tos mudinātu apmeklēt Sēliju un tuvāk iepazīties ar apkārtnes tūrisma iespējām un piedāvājumiem. Ko redzēsim Neretas stendā?

 

Lasīt tālāk...
 
Zemgalē pabeigta pērnā gada Kultūras programmas ieviešana un izstrādāta jauna
Piektdiena, 30 janvāris 2015 11:57

Zemgales plānošanas reģionā (ZPR) pabeigta pērnā gada Kultūras programmas ieviešana un izstrādāta jauna – 2015. gadam, kas, pēc saskaņošanas ar Attīstības padomi, iesniegta gadskārtējam projektu konkursam Latvijas Kultūrkapitāla fondā (LKKF), lai saņemtu atbalstu no akciju sabiedrības Latvijas Valsts meži ziedojumu mērķprogrammas.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 5

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
P8130981.JPG