Uzņēmējdarbība
ŠĀ GADA 27. OKTOBRĪ JĒKABPILĪ EKONOMIKAS MINISTRIJA ORGANIZĒ FORUMU “ATBALSTS UZŅĒMĒJIEM”, LAI INFORMĒTU KOMERSANTUS PAR ŠOBRĪD PIEEJAMO UN TUVĀKAJĀ LAIKĀ PLĀNOTO ATBALSTU UZŅĒMĒJDARBĪBAI.
Trešdiena, 14 oktobris 2015 11:07

“Jaunajā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā Ekonomikas ministrija veidos atbalsta programmas kopumā 764 miljonu eiro apmērā. Plānotais investīciju apjoms inovācijas un uzņēmējdarbības sekmēšanai ir 463 miljoni eiro. Tikai attīstot inovatīvus un kvalitatīvus nišas produktus ar augstu pievienoto vērtību, uzņēmumu konkurētspējas kāpums būs straujāks, nodrošinot stabilu un ilgtspējīgu Latvijas ekonomikas izaugsmi. Tāpēc mūsu prioritāte ir atbalsts komersantiem, kas ievieš ražošanā jaunus inovatīvus produktus, kur biznesa riski ir augstāki un atbalsts daudzkārt nepieciešamāks”, uzsver Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko.

Lasīt tālāk...
 
Neretas novads pārstāvēts Riga Food 2015 izstādē
Pirmdiena, 14 septembris 2015 05:32

Tradicionāli Neretas novads ik gadu tiek pārstāvēts starptautiskajās Riga Food izstādēs Ķīpsalā. Arī šogad no 2. līdz 5. septembrim mūsu novada iedzīvotāji, trīs cilvēku sastāvā, devās uz Rīgu, lai speciāli veidotā Zemgales stendā piedāvātu citu novadu iedzīvotājiem produktus, kas nākuši no mūsu novada.

 

Z/S „Stērķēni” saimnieks Alvis Možeiks un Z/S „Pumpuri” saimnieki Dainis Nāburgs un Marija Šalna, izstādes apmeklētājiem piedāvāja iegādāties dažādu veidu medu un produktus, kas ražoti no medus. Mirdza Brūniņa savā stendā bija izvietojusi dažāda veida tamborētas, adītas segas, galdautus, cimdus un zeķes.

Lasīt tālāk...
 
Būs pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai
Trešdiena, 22 jūlijs 2015 06:28

No 2015.gada 14.augusta līdz 2015.gada 15.septembrim būs atvērta projektu iesniegšanas kārta apakšpasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai”. Pirmās kārtas pieejamais publiskais finansējums apakšpasākumā būs EUR 6 950 466. Pasākuma ietvaros ir atbalstāmi ilgtermiņa ieguldījumi un vispārējās izmaksas lopkopības nozarē. Plašāk par tiem ieguldījumiem, kas tie atbalstīti pirmajā kārtā, var lasīt LAD mājaslapā.

 

Atbalsta pretendenti var būt gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Lasīt tālāk...
 
Jauns ideju konkurss Biznesa ekspresis
Otrdiena, 02 jūnijs 2015 13:34

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, šī gada maija beigās visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts  finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai (kopējais balvu fonds vairāk kā 50 000 eur).

 

Biznesa ekspresis pieturēs piecos Latvijas reģionos - Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

 

Lasīt tālāk...
 
Uzņēmēj, sakārto papīrus!
Piektdiena, 08 maijs 2015 11:37

Uzņēmumu reģistrs aicina pieteikties Konsultāciju dienai 20.maijā Rīgā un reģionos

Lai veicinātu uzņēmēju aktivitāti, nodrošinot Komerclikumā noteikto prasību par dalībnieku reģistra pirmā nodalījuma iesniegšanu un pamatkapitāla pārreģistrāciju uz eiro izpildi, Uzņēmumu reģistrs organizē Konsultāciju dienas Rīgā un reģionos. 20.maijā notiks jau otrā Konsultāciju diena visās Uzņēmumu reģistra reģionālajās nodaļās.

Konsultācijas uzņēmējiem Rīgā, Bauskā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Valmierā un Ventspilī

„Uzņēmumu reģistra mērķis ir sniegt atbalsta uzņēmējiem jauno prasību izpildē, un šī aktivitāte ir viena no iespējām saņemt individuālu konsultāciju par Komerclikuma prasību izpildi attiecīgajam uzņēmumam. Tāpēc aicinām uzņēmējus būt aktīviem un izmantot visas piedāvātās atbalsta iespējas, lai uzņēmuma dokumentācija atbilstu Komerclikuma prasībām,” norāda Guna Paidere, Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 4

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
P8130981.JPG