Projekti


Īstenots projekts „Kar brālīti šūpolītes…” Drukāt
Piektdiena, 29 maijs 2015 12:33

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros, Neretas novadā ir īstenots Neretas novada pašvaldības  iesniegtais projekts “Kar brālīti šūpolītes …”. Nr. 14-04-LL20-L413201-000014.

 

Projekta kopējais finansējums EUR 3000.00. Publiskais finansējums 90%, līdzfinansējums no Neretas novada pašvaldības 10%.

 

Realizējot projektu, tika pilnveidots sporta  un izglītības aktivitātēm paredzētais rotaļu laukums un sakārtota vide. Tiks radīta iespēja bērniem darboties sportiskās aktivitātēs, gūstot prieku, garīgo apmierinājumu, zināšanas un kustību iemaņas, prasmes un pieredzi.

 
Projekts "Lietišķā mākslas centra izveide Neretas novadā" Drukāt
Ceturtdiena, 28 augusts 2014 07:00

alt

 

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros Neretas novadā ir īstenots biedrības "Nirica" iesniegtais projekts "Lietišķā mākslas centra izveide Neretas novadā ". Projekta publiskais finansējums EUR 12216,12. Publiskais finansējums 90%, līdzfinansējums no Neretas novada pašvaldības 10%.

 

Projekta mērķis ir aprīkojuma iegāde un Neretas kultūras nama telpu rekonstrukcija lietišķās mākslas centra izveidei. Centrs būs pieejams visiem novada iedzīvotājiem. Tā darbību nodrošinās biedrības biedri brīvprātīgā kārtā, bez atalgojuma.

 
Informācija Neretas pagasta iedzīvotājiem par projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Neretas novada Neretas ciemā 2. posms” realizāciju Drukāt
Otrdiena, 23 septembris 2014 12:08

Neretas novada pašvaldībā ir saņemta Neretas pagasta iedzīvotājas vēstule, kurā ir uzdoti jautājumi par jaunizbūvējamo ūdensvadu un kanalizācijas vadu.

Neretas pagasta pārvaldes komunālās nodaļas inženieris J. Ērglis ir sagatavojis atbildes.

Lasīt tālāk...
 
Projekts "Skaņu un gaismas aparatūras iegāde Neretas novadā" realizēts Drukāt
Otrdiena, 15 jūlijs 2014 06:03

 

 

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros Neretas novadā ir īstenots Neretas novada pašvaldības  iesniegtais projekts "Skaņu un gaismas aparatūras iegāde Neretas novadā".

 

Projekta publiskais finansējums EUR 16327.90. Publiskais finansējums 90%, līdzfinansējums no Neretas novada pašvaldības 10%.

 

Projekta mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu kultūras pasākumu un pakalpojumu sniegšanu novada iedzīvotājiem un viesiem.

 

 
Projekts „Mūsu iedzīvotājiem!” Drukāt
Piektdiena, 20 decembris 2013 15:28

Jūnijā Mazzalves pagasta pārvalde iesniedza projekta pieteikumu „Mūsu iedzīvotājiem!” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai programmas pasākumā „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā un ieguva finansiālu atbalstu. Projekta ietvaros pagasta pārvalde ir iegādājusies asenizācijas mucu. Projekta attiecināmās izmaksas ir 2993.94 Ls, no kurām publiskais finansējums sastāda 90%, bet Neretas novada pašvaldības 10%.  

Asenizācijas pakalpojumus varēs izmantot ikviens pagasta iedzīvotājs, kuriem tie būs nepieciešami.

 

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 3

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
pupoli.JPG