Sabiedrības līdzdalība
Nāc talkā ar padomu
Ceturtdiena, 05 decembris 2013 13:45

2013.gada nogalē novada dome ir apstiprinājusi divus novada attīstībai būtiskus dokumentus – ilgtspējīgas attīstības stratēģiju un attīstības programmu. Tajos, analizējot dažādus statistiskos datus, atzīmējam, ka iedzīvotāju skaits Neretas novadā pēdējo 5 gadu laikā samazinājies par vairāk kā 8%. Iedzīvotāju skaita samazināšanās pastiprina pašvaldībai izzināt katra novada iedzīvotāja vajadzības un nodrošināt, lai pašvaldības ikdienas rīcības būtu saskaņā ar iedzīvotāju pieprasījumu pēc tām. Neretas novada iedzīvotājs ar savām zināšanām, pieredzi un darbību veido šīs vietas attīstības pamatu un ir Neretas novada galvenā vērtība. Līdz ar to pašvaldības attīstības prioritāte un reizē arī izaicinājums ir pēc iespējas uzlabot dzīves un darba apstākļus ikvienam novada iedzīvotājam.

 

Lai izzinātu iedzīvotāju viedokli, Neretas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus nākt talkā ar labu padomu – sniegt priekšlikumus par to, kā veidot novada iedzīvotāju ikdienu labāku, kā pašvaldībai saimniekot lietderīgāk un kā ar mazākiem finanšu līdzekļiem sasniegt labāku rezultātu visu novadnieku labā.

 

Ierosinājumus var izteikt līdz 2014.gada 31.javārim, izgriežot anketas lapu un nododot to Neretas novada pašvaldībā (Rīgas iela 1, Neretas pagasts, Neretas novads, LV-5118 ) vai kādā no pagastu pārvaldēm.

 

ANKETA>

 

 

 

 


Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
P8130810.JPG