Video
Neretas Sociālās aprūpes centrs saņem apjomīgu dāvanu no Francijas
Pirmdiena, 22 februāris 2016 21:18

APSKATĪT VIDEO>

"Ierasts, ka sociālajos aprūpes centros dzīves apstākļ nav no tiem modernākajiem un labākajiem, lai gan pēdējā laikā valsts, pašvaldības un dažādas labdarības iestādes dara visu lai dzīve šajās iestādēs uzlabotos. Pateicoties kādai labdarības iestādei Francijā, Neretas sociālās aprūpes centrs ir saņēmis iespaidīgu un apjomīgu dāvanu. Raidījums par aktuālajiem notikumiem Latvijas novados “Pieci Novadi Latvijā” katru darba dienu 7:30

Avots: RīgaTV 24"

tvnet.lv

 
Neretā godina labākos novadniekus
Ceturtdiena, 26 novembris 2015 08:57

Novembris, kā jau ierasts, Latvijā tiek pavadīts patriotiskā gaisotnē, jo mēneša vidū, viena nedēļa tiek saukta par patriotu nedēļu, bet vēl šajā laikā ir ierasts, ka praktiski visos Latvijas novados un pilsētās tiek godināti labākie novada iedzīvotāji. Izņēmums nav arī Neretas novads.

VIDEO>

 
Ērberģe Mazzalves pagastā atzīmē 550 gadu jubileju
Ceturtdiena, 29 oktobris 2015 07:46

„Ērberģe. Mana mīļā Ērberģe. Tā ir liela un skaista, tā ir pati skaistākā vieta, kuru esmu redzējusi.

 

Topi vēl skaistāka!” Tie ir tikai daži no vārdiem, kuri veltīti Ērberģes ciemam Mazzalves pagastā, kurš šogad atzīmējis 550 gadu jubileju. Ērberģieši gan svētkos, gan ikdienā lepojas gan ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, gan, kā paši saka, ar savu lielāko vērtību – cilvēkiem.

 

VIDEO>

 
Mazzalves pamatskolai — 85
Trešdiena, 16 septembris 2015 06:23

Tagadējā Mazzalves pamatskola izveidojusies no bijušās Ērberģes pagasta skolas, kas bija izvietota Ērberģes muižā. Mazzalves pamatskola 2015. gadā svin nozīmīgu jubileju — 175. gadadienu, kopš Mazzalvē sākās skolēnu apmācība, un 85. gadskārtu, kopš skola iekārtota tagadējā ēkā. Atmiņas par skolas gadiem, mīļākajām pirmajām skolotājām, draugiem un skolas piedzīvojumiem. Tāds bija Mazzalves pamatskolas 85 gadu jubilejas salidojums. Gatavojoties salidojumam katrs skolas pedagogs darināja ko īpašu. Galvenā dāvana gan absolventiem, gan skolai bija radītā skolas vēstures grāmata.

 

VIDEO>

 
Svin I Sēlijas novadu Jauniešu dienu
Trešdiena, 16 septembris 2015 06:21

Ar pasākuma saukli - dzimis Sēlijā, kā arī Raiņa un Aspazijas 150 jubilejas gadā Viesītē norisinājās I Sēlijas novadu Jauniešu diena, kas pulcēja jauniešus no Salas, Jēkabpils, Viesītes, Neretas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas un viesus no Krustpils novada. Kā veltījums Sēlijas novadu jauniešu dienai bija izstrādāts arī speciāls logo, kas tapa piedaloties visiem jauniešiem ar savām idejām.

 

VIDEO>

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 7

Neretas novads no putna lidojuma


°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
pupoli.JPG